Kar ( Uçak, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın

Aşk Şiirleri Bölümü icinde Kar ( Uçak, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın konusu , Kar ( Uçak, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın Karlı bir akşamdı Ankara'da; Son kez el ele yürümüştük, Bitmesin istediğimiz yola Kısacık beraberliğimizin bütün anılarını sığdırmıştık. Yazarsın bana demiştin Bende yazarım sana sık sık. Ağlıyordum... Sen görmeyesin diye kaldırmıyordum ...

TurkForum.Com.Tr,  Türkiyenin En Kaliteli Türkçe Forumu TurkForum
Yeni Konular: Benim ek web sitesi Mod Projesi Plan B Promo Ost Xanax Pills Art Pain Pill Buy Tramadol

Siteyi Öner | Anasayfam Yap
Kullanıcı ismi Şifreniz

Geri Dön | Video, İzle, İndir, Download, Seyret, Oyun,Hikaye, Resimler,Müzik,Oyun indir,Tema,Şiir,Program,Bedava,youtube,dizisi,dizi,resimleri,dizi videolari,yeni dizi, dizi müziği, mp3 indir, yeni albümü, şarkılari, mp3leri, video klibi, yeni, haber oku, bedava, ücretsiz, yutube, temasi,fenerbahçe,beşiktaş,galatasaray,temasi,müziği,melodisi,indir,download,türkçe,oyun,kız oyunları,sue,türkçe,crack,yama,koxp,1478.1480.1490.1495,knight,knight online,Türkforum
  TurkForum.Com.Tr, Türkiyenin En Kaliteli Türkçe Forumu TurkForum > +++ FULL EĞLENCE +++ > Genel Eğlence Muhabbet ve Aşk Forumu > Aşıklar Mekanı > Aşk Şiirleri

[•] 2015 Versiyonuna Doğru Yepyeni Bir TürkForum:

TürkForum 2015 Versiyonuna doğru hızlı adımlarla yol alıyor...

Bölüm Moderatörleri Alınacaktır:

Forumumuzda moderatör  olmak isteyenler Süper mod ve üstü yöneticilerimiz ile temasa geçebilirler...

Paylaşım Zamanı:

Türk Forumunda yakın dostluklar kurmak ve diğer kullanıcılara yardımcı olmak adına paylaşımdan kendinizi alı koymayın.

[•] İllegal İçerik Hakkında:

Sitemizde Mp3 ve Film İndirme linkleri ve illegal içerik yoktur. Sadece tanıtım konuları bulunmaktadır.

Forumumuz güncelleniyor.

TürkForum yeni arayüzü için güncelleştirilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler...

Facebook'ta Bizi Beğenenlere ViP Üyelik Hediye

Beğenmek için yan taraftaki Beğen Butonunu Tıklayabilirsiniz.

Konu Bilgileri
Konunun Ana Bölümü: Aşk Şiirleri Bu Konunun Bilgilerini Üye Olmadan Göremezsin! Görmek İstersen BURAYI TIKLA Üye ol ve TürkForum Ailemize Sende Katıl...

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Konu Seçenekleri Değerlendirme: Değerlendirme, toplam 1 oy almıştır,  ortalama değerlendirme 5,00 puandır.
Eski 07-17-2008, 09:10 AM   #1
İNZİBAT - ait Avatar

İNZİBAT Blog Sitesi

Karlı bir akşamdı Ankara'da;
Son kez el ele yürümüştük,
Bitmesin istediğimiz yola
Kısacık beraberliğimizin bütün anılarını sığdırmıştık.
Yazarsın bana demiştin
Bende yazarım sana sık sık.
Ağlıyordum...
Sen görmeyesin diye kaldırmıyordum başımı.
Elimi daha sıkı tuttun,
Anlıyordum...
Bu ayrılığa dayanmıyordu kalbim...
Öğrettiğim çiçek adlarını unutma dedin,
Kelebekleri kitap arasında kurutma,
Sık sık fotoğraf çektir, yolla bana,
Kitaplarım sana emanet,
İncitme kimseyi, kin büyütme kalbinde...
Beni bekle...
Yol bitti, gidiyordun artık;
Gittin...
Sokakta gördüklerimi, filmlerdeki aktörleri sen sandım bir süre,
Kin büyütmedim kalbimde, söz vermiştim sana diye,
Kitaplarını okudum, kelebeklere dokunmadım,
Öğrendiğim çiçek adlarına yenilerini ekledim,
En çok fesleğeni, çoban heybesini, akşam sefasını sevdim.
Seni beklerken çok şey öğrendim,
Yolunu gözlediğim, sevdiğim ilk adam...
Nasılsa bulacaktır diye, her görüşümde aynı güçle seslendim;
"Uçak, babama selam söyle!"
Beni kötü rüyalardan uyandıran sevdiğim ilk adam...
Bir bilsen seni nasıl özledim...
Kar yağıyor şimdi, otuz yaşım bitti,
Kitapların bende, kelebekler gibi kar taneleri,
Kendi yolumda yürürken hiç unutmadım o cümleyi;
Selamını aldım babacığım,
Kin büyütmedim kalbimde...
Küçük kızının gözleri hala senin çiçeklerinde.
Uçak, babama selam söyle!

Üyeyseniz Giriş Yapınız. Üye Değilseniz Kayıt Olunuz. Kayıt ol

Lütfen sitemizden aldığınız tüm konuları KAYNAK gösteriniz...
imza

Üyelerimizin imzalarını ziyaretçiler göremez! Görmek için Üye Olun
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Tags
Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın, Kar ( Uçak, Kar ( Uçak

Konu Seçenekleri
Bu Konuyu Değerlendir
Bu Konuyu Değerlendir:

Kar ( Uçak, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın Hakkında Açıklama
Kar ( Uçak, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın ile ilgili arama yapabilmek ve diğer konuları görmek için sitemize üye olmalısınız. Üye olmak için Burayı Tıklayın. Kar ( Uçak, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın hakkında üye olmadan sitemizde bir arama sonucuna ulaşamazsanız, sitemize üye olup arama butonunu kullanarak Kar ( Uçak, Babama Selam Söyle! ) - İclal Aydın hakkında deneme yapabilir ya da Google'da arama yapabilirsiniz. Arama için 3 kelimeden fazla arama yapmayınız. Örnek olarak şu aramaları yapabilirsiniz: Msn messenger ifadeleri, Avatar, gif, smiley, Resimli Siirler, izle, indir, Komik Resimler, programlar, Resimleri, Haberler, nokia, samsung, sonyericsson, siemens, cep, knight online, audio, video, oyun, flash, game, korkutucu, psikoloji, kpss, live, program, film, online oyunlar, programlama, resimler, windows live messenger, msn messenger, göz kırpmaları, msn ifadeleri, çoklu msn, çoklu oturum, çoklu oturum açma, windows messenger, live messenger, messenger ifadeleri, msn göz kırpmalar, goz kirpmalari, hareketli ifadeler, yeni msn ifadeleri, free winks, msn winks, dynamic display pictures, dynamic backgrounds, msn görüntü resimleri, dinamik görüntü resimleri, dinamik arka planlar, messenger plus, messengerdiscovery, stuffplug, download, indir, yükle vs...

Oynamak İçin Tıklayın

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:31 AM .

Telif Hakları vBulletin v4.2.0 © 2000-2014
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.

TürkForum'un Kurucusu Mehmet NAZLICA'dır. Site içeriğini Kaynak Göstermek Şartıyla kullanmanız serbesttir. Forumun Tüm Hakları Şerefli Türk Milletine Aittir. Varlığımız, Türk Varlığına Armağan Olsun

Telif haklarını ihlal eden her türlü materyal TürkForum'da Yayınlanamaz ve Dağıtılamaz! Please Read! Legal disclaimer and notice.
Okur yorumları ve konuları kişilerin kendi görüşleridir. TürkForuM konu ve yorum içeriklerini benimsememektedir.
Konulardan ve Yorumlardan
WwW.TurkForuM.CoM.Tr Sorumlu Tutulamaz..!