Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Türkçe Şarkı Sözleri Bölümü icinde Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme konusu , Değmen Benim Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme, Ben Bir Selvi Boylu Yardan Ayrıldım... Evvel Bağban İdim Dostun Bağında, Talan Vurdu Ayva Nardan Ayrıldım... Garip Kaldım Simdi Gurbet Ellerde, Ben Gönlümü Çalan Yardan Ayrıldım... Çok Ağladım Mecnun Gibi Çöllerde, Ferhat Gibi ...

TurkForum.Com.Tr,  Türkiyenin En Kaliteli Türkçe Forumu TurkForum
Yeni Konular: uggs outlet sale rql Benim ek web sitesi Son site son sitesi north face backpack

Siteyi Öner | Anasayfam Yap
Kullanıcı ismi Şifreniz

Geri Dön | Video, İzle, İndir, Download, Seyret, Oyun,Hikaye, Resimler,Müzik,Oyun indir,Tema,Şiir,Program,Bedava,youtube,dizisi,dizi,resimleri,dizi videolari,yeni dizi, dizi müziği, mp3 indir, yeni albümü, şarkılari, mp3leri, video klibi, yeni, haber oku, bedava, ücretsiz, yutube, temasi,fenerbahçe,beşiktaş,galatasaray,temasi,müziği,melodisi,indir,download,türkçe,oyun,kız oyunları,sue,türkçe,crack,yama,koxp,1478.1480.1490.1495,knight,knight online,Türkforum
  TurkForum.Com.Tr, Türkiyenin En Kaliteli Türkçe Forumu TurkForum > +++ GENEL KÜLTÜR & SANAT & EDEBİYAT & TARİH +++ > Toplum Kültür Din Sağlık Müzik Yaşam Forumu > Müzik > Şarkı Sözleri > Türkçe Şarkı Sözleri

[•] 2015 Versiyonuna Doğru Yepyeni Bir TürkForum:

TürkForum 2015 Versiyonuna doğru hızlı adımlarla yol alıyor...

Bölüm Moderatörleri Alınacaktır:

Forumumuzda moderatör  olmak isteyenler Süper mod ve üstü yöneticilerimiz ile temasa geçebilirler...

Paylaşım Zamanı:

Türk Forumunda yakın dostluklar kurmak ve diğer kullanıcılara yardımcı olmak adına paylaşımdan kendinizi alı koymayın.

[•] İllegal İçerik Hakkında:

Sitemizde Mp3 ve Film İndirme linkleri ve illegal içerik yoktur. Sadece tanıtım konuları bulunmaktadır.

Forumumuz güncelleniyor.

TürkForum yeni arayüzü için güncelleştirilmektedir. Anlayışınız için teşekkürler...

Facebook'ta Bizi Beğenenlere ViP Üyelik Hediye

Beğenmek için yan taraftaki Beğen Butonunu Tıklayabilirsiniz.

Türkiyenin en kaliteli web sitelerinden biri olan Turkforum'da Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme full albümü veya mp3'üne ulaşamazsınız.  Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme için yayında olan videolarının yanı sıra, şarkı sözlerine, amatör ve izin verilmiş ise full download linkine, türkçe içeriğine, no rapid, izlesene videosuna mp4, dvd, vcd formatına, türkçe desteğine, forum üyelerinin yardımlarına ve katkılarına ulaşabileceksiniz. Mp3 ve Full Albüm Linkeri Sitemizde Kesinlikle Yoktur. Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme ile ilgili gerekli tüm içeriğe arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sitemize üye olmanızdır. Üye olduğunuzda bu konunun yanı sıra, işinize yarayacağına inandığımız binlerce müzik içeriğine erişebileceksiniz. ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Turkforum periodically updates pricing and software information of Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme full version from the publisher, so some information may be slightly out-of-date. You should confirm all information before relying on it. Software piracy is theft, Using crack, password, serial numbers, registration codes, key generators is illegal and prevent future development of Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Edition. Download links are directly from our mirror sites or publisher sites, torrent files or links from rapidshare.com, yousendit.com or megaupload.com are not allowed!
Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Konu Seçenekleri Konuyu Değerlendir
Eski 06-12-2006, 09:30 PM   #1
berkan90 - ait Avatar
100 Numaralı

berkan90 Blog Sitesi

Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme

Değmen Benim

Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme,
Ben Bir Selvi Boylu Yardan Ayrıldım...

Evvel Bağban İdim Dostun Bağında,
Talan Vurdu Ayva Nardan Ayrıldım...

Garip Kaldım Simdi Gurbet Ellerde,
Ben Gönlümü Çalan Yardan Ayrıldım...

Çok Ağladım Mecnun Gibi Çöllerde,
Ferhat Gibi Nazlı Yardan Ayrıldım...

Anonim

Üyeyseniz Giriş Yapınız. Üye Değilseniz Kayıt Olunuz. Kayıt ol

Lütfen sitemizden aldığınız tüm konuları KAYNAK gösteriniz...
imza

Üyelerimizin imzalarını ziyaretçiler göremez! Görmek için Üye Olun
Yeni Konu aç Cevapla

Bookmarks

Tags
Yok

Konu Seçenekleri
Bu Konuyu Değerlendir
Bu Konuyu Değerlendir:

Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Hakkında Açıklama
Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme ile ilgili arama yapabilmek ve diğer konuları görmek için sitemize üye olmalısınız. Üye olmak için Burayı Tıklayın. Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme hakkında üye olmadan sitemizde bir arama sonucuna ulaşamazsanız, sitemize üye olup arama butonunu kullanarak Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme hakkında deneme yapabilir ya da Google'da arama yapabilirsiniz. Arama için 3 kelimeden fazla arama yapmayınız. Örnek olarak şu aramaları yapabilirsiniz: album indir, bedava mp3 indir, bedava mp3 yukle, downloadable mp3 files, free mp3 downloads, free mp3 music, free mp3 songs, full album indir, mp3, mp3 dinle, mp3 indir, music lyrics, muzik dinle, sarki dinle, song lyrics, turkce mp3 indir, yabanci mp3, yabanci mp3 indir, yerli mp3 indir, son çıkan albümler, full albüm indir, full mp3 indir, yeni albümleri indir, 2010, 2010 albümlerini indir, 2010un son albümleri, 2010 enson albümler, 2010 full albümler, 2010 albümlerini indir, 2011, 2011 albümlerini indir, 2011un son albümleri, 2011 enson albümler, 2011 full albümler, 2011 albümlerini indir, şarkı sözleri,şarkılar, gitar akorları, enhit şarkıları indir, hit şarkıları indir, son albümü indir, son albümleri indir, yeni albümünü indir, yeni albümleri indir, mp3 download, mp3 indir, müzik indir, mp3 indir bedava, müzik dinle, şarkı dinle, indirmeden izle, indirmeden dinle, albüm dinle, full albüm indir, albüm download, izlesene müzik, izlesene, klip izle, klip dinle, yabancı müzik, yabancı şarkılar, yabancı müzik dinle, vs...
  Oynamak İçin Tıklayın

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 04:14 AM .

Telif Hakları vBulletin v4.2.0 © 2000-2014
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.

TürkForum'un Kurucusu Mehmet NAZLICA'dır. Site içeriğini Kaynak Göstermek Şartıyla kullanmanız serbesttir. Forumun Tüm Hakları Şerefli Türk Milletine Aittir. Varlığımız, Türk Varlığına Armağan Olsun

Telif haklarını ihlal eden her türlü materyal TürkForum'da Yayınlanamaz ve Dağıtılamaz! Please Read! Legal disclaimer and notice.
Okur yorumları ve konuları kişilerin kendi görüşleridir. TürkForuM konu ve yorum içeriklerini benimsememektedir.
Konulardan ve Yorumlardan
WwW.TurkForuM.CoM.Tr Sorumlu Tutulamaz..!